Izbraukuma kurss
Retrīts "Virzība uz Apgaismību"

Latvija 2018

Visi priekšnoteikumi, lai sajustu Dzīvi!
Tuvākais norises laiks

Oktobris 2018
Atgriezties citādam
Mēs aicinām jūs aizraujošā ceļojumā savas dzīves patiesās jēgas meklējumos.
Piedzīvojumā, kas paplašinās ierastās pasaules uztveres robežlīnijas un sniegs iespēju sajust īsto dzīvi, tādu kāda tā patiesībā ir.
Latvija. Saulkrasti.

Latvija pamatoti tiek uzskatīta par zaļāko valsti Eiropas Savienībā.

Saulkrasti – unikāls Latvijas kūrorts, Baltijas jūras krastā. Šī pārsteidzošā vieta it kā īpaši radīta atpūtai un mieram - priežu mežs kāpās, melleņu audzes, bezgalīgi zilas debesis un jūra! Tīrs gaiss un klusums!


Retrīts nozīmē «vienatni», «noslēgšanos no sabiedrības». Tas noris ēdiena mērenībā un pilnībā atslēdzot saikni ar sociālo vidi (TV, telefons, internets netiek lietoti. Nelasa arī grāmatas).

Mūsdienu pasaulē retrīts – tā ir iespēja izrauties no pilsētas steigas, un pietuvoties savai patiesajai dabai, pašam piedzīvot savādāka rakstura pasaules uztveres pieredzi. Tā ir iziešana ārpus ierastās dzīves rāmjiem, pilnīga "dekorāciju" maiņa un iespēja iepazīt sevi no jauna, brīvu no kādreizējām koncepcijām un pārliecībām.

Kurss – retrīts "Virzība uz Apgaismību" – šī ir unikāla iespēja pašam gūt pieredzi un piedzīvot dziļu apzinātību, sajust dzīves plūsmu Pašreizējā mirklī! 6 dienas jūs būsiet prom no sev ierastās vides, izrausieties no ikdienas dzīves ritma, darbiem un rutīnas.

Jūs burtiski iegrimsiet citā dimensijā un veiksiet iekšēju darbu, lai izdarītu savā dzīvē izmaiņas, ko jūs tik ilgi esiet gaidījis.


Retrīts – tas ir jūsu ceļš pie sevis!


Retrīts Jums ir nepieciešams, ja:
 • Jums ir svarīga tēma Apgaismošanās un Pamošanās, bet Jūs nezinat kā realizēt šo mērķi
 • Jūs vēl meklējat skolotāju un komandu
 • Jums nepieciešama dzīves jēga
 • Jūs vēlaties uzzināt KAS JŪS ESAT
 • Jums interesē cilvēka attīstības prakse
Ko Jūs iegūsiet kursā - retrītā:
Jaunu dzīves uztveri
Jo klusāks ir iekšējais dialogs, jo labāk mēs sadzirdam savu patieso dabu! Apstādinot nebeidzamo domu plūdumu, apkārtējās pasaules nekontrolējamo analīzi un vērtēšanu, mēs pārstājam pretoties dabas spēkam! Mēs apgūstam atrašanos "Pašreizējā mirklī", kas ved uz Apgaismību.
Satikšanās ar savu patieso ES
Atiešana no ierastajiem uzvedības modeļiem, dzīves ritma izmaiņas un iekšējais darbs ar sevi, ļaus jums pārliecināties, ka ir iespējams dzīvot citādāk!
Jūs paplašināsiet savas uztveres robežas, arvien vairāk iepazīstot savu dabu un sevi pašu, patieso sevi!
Iekšējā prieka apzināšanās
Būt priecīgam un laimīgam, just mieru un relaksāciju ir tikpat dabiski kā elpot. Meditatīvās tehnikas un apzinātības prakse ļauj atgriezties pie šiem, iespējams, sen aizmirstiem stāvokļiem. Jūs iegūsiet izpratni par to, kā atklāt to dziļumu.
Iekšējās brīvības stāvoklis
Veicot tikai pirmos soļus pretī savai dzīvei, Jūs sajutīsiet - cik gudri un rūpīgi tā Jūs ved pa attīstības ceļu.
Virzoties pie dzīves Pirmavota, Jūs nenovēršami sajūtat pieaugošu brīvību no ārējiem apstākļiem un beznosacījuma mīlestību!
Ķermeņa un apziņas attīrīšanās
Komplekss - fiziskie un elpošanas vingrojumi, dziļa atslābināšanās un prāta nomierināšana, jūras gaiss un veselīgs vegāns uzturs, ļauj maksimāli iedarbināt ķermeņa un apziņas attīrīšanās procesus. Jūs sajutīsiet dabisku vieglumu, atklāsiet neparastu jutību pret garšām un smaržām, krāsām un skaņām.
Informācijas detoksikācija
Kursa laikā mēs pilnībā izslēdzam bezmērķīgu sociālo tīklu un interneta izmantošanu, ierobežojam grāmatu lasīšanu, filmu skatīšanos un mobilā telefona izmantošanu! Šis "upuris" nepieiešams, lai pēc iespējas ātrāk sniegtu principiāli citu savstarpējās mijiedarbības pieredzi ar apkārtējo pasauli. Bez ārējiem kairinājumiem šī ir iespēja prātam pieklust.
Kā Jūs mainīsieties pēc retrīta:

 • Iegūsiet dvēseles mieru un iekšēju prieku.
 • Iemācīsieties būt laimīgs neatkarīgi no ārējiem apstākļiem.
 • Izjutīsiet dzīves garšu, tās pilnību, jēgu un savu lomu tajā.
 • Uzzināsiet kas ir "Pašeizējais mirklis","Pamošanās" un daudz ko citu.
 • Mainīsies Jūsu izpratne un mijierarbība ar apkārtējo pasauli.
"Iespējamās blaknes":

 • Daudzi bloki un aizspiedumi, kas traucē Jums būt dabiskam – pazudīs.
 • Jūs izjutīsiet visa organisma atveseļošanos un atjaunošanos.
 • Atcerēsieties kā uztver dzīvi bērns – tieši un bez aizspriedumiem.
 • Dabiskā veidā notiks prioritāšu pārvērtēšana.
 • Parādīsies harmonija attiecībās.
Retrīta vadītāji:
Genādijs Givins
Sabiedrībā vienmēr bijuši cilvēki, kas dzīvo ne tā kā citi. Tā it kā uz viņiem neattiektos ierastās dzīves problēmas un grūtības. Viņu attieksme pret dzīvi vienmēr bijusi viegla un dabiska. Sajūta, ka viņi zinātu kaut ko, kas nav zināms pārējiem. Dažādu likumu un noteikumu pārzināšana, kas ļauj viņiem nodzīvot īpaši spilgtu un neatkārtojamu dzīvi.

Mēs mācamies pie šāda cilvēka. Viņu sauc Genādijs Givins, un viņš ir Pamodies skolotājs. Zināšanas, kuras viņš pasniedz, nav balstītas uz reliģijas pamatiem. Tā nav ne psiholoģija, ne ezotērika. Šīs zināšanas ir tik senas cik pati cilvēce. Tās tiek nodotas no skolotāja skolotājam, nepārtraukti no paaudzes paaudzē. Dzīva skolotāja esamība ļauj pielāgot apmācības mūsdienu dzīves prasībām. Daudz no tā, kas iekļauts senajās mācībās ir darboties spējīgs arī šodien.

Zināšanas – tā ir paaudžu pieredze un praktiskie instrumenti, lai atklātu savu reālo pasauli, ieraudzītu lietas tādas, kādas tās ir patiesībā un pilnībā pārtrauktu principu, noteikumu un koncepciju atkarību. Zināšanas – tā ir izraušanās, nokļūšana patiesā brīvībā.


Pamodies skolotājs. Ar mīlestību un patiesu atdošanos dalās ar savu netiecamo pieredzi un padziļinātām zināšanām par dzīvi.

Marina Homjakova

Marina Homjakova Smieklu un dziļās relaksācijas kursa "Aiz klusuma robežas" instruktore. Iepazīšanās semināru un meistarklašu vadītāja Minskā. Givina skolas retrītu organizatore un instruktore.
Marina Homjakova

"Es neredzu neko svarīgāku, kā saņemto zināšanu nodošanu tālāk. Pirms dažiem gadiem, notikumi manā dzīvē lika man sākt meklēt atbildes uz daudziem jautājumiem, meklēt sevi, atrast laimi sevī.

Es izlasīju daudz grāmatas, izmēģināju dažādus veidus, kas šajās grāmatās tika doti. Man pat bija pašas izstrādāta īpaša sistēma, ko es izmantoju katru dienu, lai mainītu sevi un savu dzīvi. Un kamēr es ar to visu nodarbojos, dzīve gatavoja man dāvanu. Drīzāk, viņa gatavoja mani šai dāvanai.

Jā! Iepazīšanās ar skolotāju, komandu un cilvēka attīstības praksi, man bija īsta dāvana un brīnums. Ilgu laiku es nespēju noticēt, ka tas notiek ar mani.

Tā vairs nav drudžaina meklēšana, bet gan skaidra metode dzīves uztveres maiņai. Jo vairāk es ar to strādāju, jo vairāk es sapratu, cik svarīgas šīs zināšanas ir katra cilvēka dzīvē.

Un tagad man liela vēlēšanās, lai šī dāvana ienāktu to cilvēku dzīvēs, kuri ir gatavi to pieņemt!"
Andrejs Bašuns

Vairāk nekā 20 gadus nodarbojas cilvēka attīstības praksē, skolotāja Genādija Givina vadībā, apvienojot mācīšanos un pasniegšanu Starptautiskā centra "Cilvēka Ceļš" Rīgas filiālē. Regulāri veic informatīvu darbību – lekcijas, publikācijas, kuru mērķis ir starptautiskā līmenī polularizēt garīgā darba nozīmi katra cilvēka dzīvē un sabiedrībā kopumā. Grāmatu "Saruna ar eņģeli", "Sarunas ar skolotāju" autors.

"Līdz praksei nonācu, kā daudzi citi – tiku "iespiests stūrī", kad bija izsmelti visi pieejamie un zināmie veidi, lai labotu situāciju. Krasi sāku mainīt savu dzīvi un sevi, tikai pēc tam, kad viss manā dzīvē, ieskaitot veselību, ģimeni, darbu, sāka vienkārši grūt. Tad es sapratu - jāmaina sevi (ja pietiks laiks), vai vienkārši mirt.

Pēc divu - trīs mēnešu apmācības, ar pārsteigumu atklāju, ka es esmu ne vien dzīvs, bet ievērojami uzlabojis veselības stāvokli! Kādā brīdī, kaut kas manī maijījās, es pārtraucu bēgšanu no ciešanām un problēmām, bet tiecos pretī laimei daudz interesantākām lietām, kas ienāca manā dzīvē. Dzīve kļuva jēgpilna un ļoti, ļoti interesanta... tai ir DZIĻUMS!

Manī izveidojās apziņa, ka "ja palīdzēja man, tad mans pienākums ir nodot šo palīdzību citiem, kam tā nepieciešama. Šī izpratne nāca pilnīgi dabīgi. No tā brīža viss sāka kvalitatīvi mainīties vēl ātrāk ... "

Smieklu terapijas un dziļās relaksācijas kursa" Aiz klusuma robežas" un Givina skolas retrītu "Virzība uz Apgaismību" instruktors. Sertificēts jogas instruktors, vebināru "Klusuma prakse", "Cilvēka harmonijas" meistarklašu, semināru "Atmošanās prakse" Krievijā instruktors, kā arī iknedēļas "Klusuma prakses" jogas nodarbību vadītās Rīgā.
Aptuvenais dienas režīms:
7:30 – celšanās;
8:00 - 11:30 – praktiskā grupas nodarbība (joga un elpošanas vingrojumi, meditatīvā prakse);
12:00 - 12:30 – brokastis;
12:40 - 13:30 – lekciju klausīšanās;
13:30 - 14:00 – izndividuālie uzdevumi ārpus telpām: «skatīšanās debesīs»/ meditācija kustībā/ atvērtā sirds/;
14:30 - 17:30 – dienas praktiskā grupas nodarbība (joga un elpošanas vingrojumi, meditatīvā prakse);
18:00 - 18:30 – vakariņas;
18:30 - 19:00 – lekciju klausīšanās;
19:30 - 22:15 – vakara praktiskā grupas nodarbība (joga un elpošanas vingrojumi, meditatīvā prakse);
23:00 – naktsmiers;

Plānotas arī dienas, kurās notiks intensīva iegremdēšanās praksē, kas nozīmē pilnīgu klusēšanu, vairāku stundu meditatīvo tehniku un praktisko elementu izpildi, kas vērsti uz Pašreizējā momenta sajūtas attīstīšanu un apzinātības padziļināšanu. Atkarībā no kopējās grupas sagatavotības, iespējamas arī badošanās dienas organisma attīrīšanai.
Atsevišķu kursa - retrīta praktisko elementu īss apraksts:
Visas tehnikās kursa metodikas vērstas uz jūtīgu dzīves uztveres attīstīšanu, Pašreizējā momenta sajušanu.
Tie māca iegūt nepārtrauktu padziļinātu apzinātības sajūtu, skaidrību un vērot sevi kā visa notiekošā procesa daļu.

* Svarīgi! Nemēģiniet patstāvīgi pildīt tālāk aprakstītās tehnikas! Vingrojumu pareizas tehnikas apgūšana iespējama tikai centra instruktora uzraudzībā!

Lai iegūtu maksimālo efektivitāti un labumu no kursa, nepieciešams pilnībā iegrimt procesos, un uz retrīta laiku aizmirst iepriekšējo prakšu pieredzi – sākt no "baltas lapas"!
Atsauksmes par retrītu
Uzņemšanas un kursa norises nosacījumi:

– Pildīt visus norādījumus un instruktoru ieteikumus;
– Pieņemt un uzticēties visiem notikumiem, kas notiks ar Jums;
– Ievērot dienas režīmu un visu obligāto prakses vingrinājumu pildīšana!
– Atsevišķa vīriešu un sieviešu izmitināšana. Nosacījums īpaši aktuāls pāriem, kas atbraukuši kopā.
– Intīmo attiecību izslēgšana visa retrīta laikā.

– Stingri ievērot veģetāru diētu, atteikšanās no alkohola un smēķēšanas; Smēķētāji, kas nevar pārvarēt savu atkarību, retrītā nevar piedalīties!

SVARĪGI! Pārkāpjot kursa norises noteikumus, nepildot instruktoru norādījumus, dalībnieks var tikt atskaitīts no tālākās apmācības bez materiālām vai citām pretenzijām.Reģistrācija un dalības maksa

Pēc reģistrēšanās ar jums sazināsies kurators, lai iepazītos. Pēc tam būs nepieciešams aizpildīt anketu un veikt priekšapmaksu 200EUR un iziet interviju.

RETRĪTA CENA KATRAM DALĪBNIEKAM TIEK NOTEIKTA INDIVIDUĀLI

Cenā iekļauts:

Dzīvesvieta

Ēdināšana

Retrīta apmācības

Prakse

Cenā nav iekļauts:

Biļete līdz Minskai

Transfērs līdz norises vietai

Vīzas izdevumi

Apdrošināšana, ekskursijas

Līdzi nepieciešams ņemt:

Reģistrācija un informācija:
Latvija
Andrejs Bašuns
(+371) 277 282 76
literator@inbox.lv
Skype: andreymgr
Россия
Nadežda Džannitti
+7 952 112 95 03 n.dzhannitti@gmail.com
Skype: giannitti1
Baltkrievija
Валентина Пулло
+375 25 759-70-65
info@realization.center
skype: olivkapullo
Sāciet savas dzīves izmaiņas ar šīs pogas nospiešanu
Sūtīt pieteikumu uz retrītu
Pievienojies mums sociālajos tīklos!