Kursas – retritas
„Judėjimas link nušvitimo"
Baltarusija 2018

Visos sąlygos tam, kad pajusti Gyvenimą!
Artimiausios datos:

Spalio 11-18 dienomis
Registracija baigiasi rugsėjo 24 dieną
Sugrįžti kitu žmogumi
Mes kviečiame jus į jaudinančią kelionę iki pačios jūsų gyvenimo esmės.
Į nuotykį, kuris išplės įprastas gyvenimo suvokimo ribas ir suteiks jums galimybę pajusti tikrą gyvenimą tokį, koks jis yra iš tiesų.

Retritas reiškia „atsitraukimas", „atsiskyrimas nuo visuomenės". Jis vyksta saikingai maitinantis ir visiškai be jokio ryšio su visuomene (televizija, telefonai, knygos, internetas yra nenaudojami).

Šiuolaikiniame pasaulyje retritai tai galimybė atsitraukti nuo miesto šurmulio ir priartėti prie savo tikrosios prigimties, pačiam gauti kokybiškai kitokio gyvenimo suvokimo patirtį. Tai išeitis iš įprasto gyvenimo rėmų, visiškas „dekoracijų" pakeitimas ir galimybė pažinti save iš naujo, laisvą nuo praeities koncepcijų ir įsitikinimų.

Kursas – retritas „Judėjimas link nušvitimo" – tai unikali galimybė išgyventi gilaus sąmoningumo ir gyvenimo tėkmės pojūtį Šiame momente patirtį! Jūs išvykstate 5 – ioms dienoms iš pažįstamos aplinkos, atsitraukiate nuo kasdienio gyvenimo ritmo, įprastų reikalų ir rutinos. Jūs tiesiog paneriate į kitą lygmenį ir atliekate vidinį darbą tam, kad įleisti į savo gyvenimą pakitimus, kurių jūs taip ilgai laukėte.

Retritas – tai jūsų kelias į save!

Retritas jums reikalingas, jei:
 • Jums svarbi Nušvitimo ir Pabudimo tema, bet jūs nežinote, kaip įgyvendinti šitą tikslą
 • Jūs dar neradote mokytojo ir komandos
 • Jums reikalinga jūsų gyvenimo prasmė
 • Jums norisi sužinoti, KAS JŪS
 • Jums įdomi žmogaus vystymosi praktika
Ką jūs įgysite šiame kurse – retrite:
Naują gyvenimo suvokimą
Kuo tylesnis mūsų vidinis dialogas, tuo labiau mes girdime savo tikrąją prigimtį!
Sustabdant nenutrūkstamą minčių srautą, jo nesibaigiančią aplinkinio pasaulio analizę ir vertinimą, mes nustojame priešintis gamtos jėgoms!
Mes įsisaviname buvimą „Šiame momente", kuris veda į Nušvitimą.
Prisilietimas prie savo tikrojo Aš
Išėjimas iš įprastų elgesio šablonų, gyvenimo ritmo pakeitimas ir vidinis darbas su savimi, leidžia Jūsų sąmonei įsitikinti tuo, kad galima gyventi kitaip!
Jūs plečiate savo suvokimo rėmus ir vis labiau atpažįstate savo prigimtį ir tikrąjį save!
Vidinio džiaugsmo suvokimas
Būti džiaugsmingu ir laimingu, jausti ramybės ir atsipalaidavimo būseną, organizmui yra taip pat natūralu kaip ir kvėpuoti.
Meditacinių technikų ir sąmoningumo praktika, padeda sugrįžti prie šitų, tikriausiai senai pamirštų būsenų. Jūs gausite supratimą to, kaip atskleisti jų gylį.
Vidinės laisvės būsena
Net žengiant pačius pirmuosius žingsnius pasitinkant gyvenimą, Jūs pradedate jausti, kaip išmintingai ir rūpestingai jis veda Jus vystymosi keliu.

Einant link jos šaltinio, Jūs neišvengiamai patiriate augančios laisvės būseną nuo išorinių aplinkybių ir absoliučią meilę!
Kūno ir sąmonės išsivalymas
Faziniai ir kvėpavimo pratimai, gilus atsipalaidavimas ir proto nuraminimas, grynas miško oras ir sveikas vegetariškas maitinimasis kompleksiškai leidžia maksimaliai paleisti kūno ir sąmonės valymo procesus. Jūs pradėsite jausti natūralų lengvumą, atsiskleis nepaprastas jautrumas skoniams ir kvapams, garso ir spalvos suvokimui.
Informacinė detoksikacija
Mes visiškai pašaliname galimybę naudotis internetu ir socialiniais tinklais, ribojame knygų skaitymą ir naudojimąsi mobiliaisiais telefonais viso retrito eigoje! Ši „auka" būtina norint greičiau gauti iš esmės kitokią sąveikos su aplinka patirtį. Tai galimybė protui nurimti be nuolatinių išorinių dirgiklių.
Kaip Jūs pasikeisite po retrito:

 • Atgausite dvasinę ramybę ir vidinį džiaugsmą.
 • Išmoksite būti laimingi nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių.
 • Pajausite gyvenimo skonį, jo pilnatvę, prasmę ir savo rolę jame.
 • Sužinosite kas tai yra „Šis momentas" ir „Pabudimas", ir dar daugiau.
 • Pasikeis Jūsų supratimas ir sąveika su aplinkiniu pasauliu.
„Susiję efektai":

 • Išeis daugelis blokų ir užgniaužimų, kurie maišo jums gyvenime būti natūraliu.
 • Jūs pajusite gilų viso organizmo atsigavimą ir atjaunėjimą.
 • Prisiminsite, koks yra vaikiškas natūralus gyvenimo suvokimas.
 • Natūraliu būdu įvyks prioritetų pervertinimas.
 • Santykiuose atsiras harmonija.
Retritą veda:
Genadijus Givinas

Visuomenėje visada buvo žmonės, kurie gyveno ne taip kaip visi. Įprastos gyvenimiškos problemos ir sunkumai jų tarsi netrikdydavo. Jų požiūris į gyvenimą būdavo lengvas ir natūralus. Tarsi jie žinojo tai, kas buvo nepasiekiama kitiems. Kokie tai įsakai ir taisyklės, kurios leidžia jiems pragyventi ryškų ir nepaprastą gyvenimą.

Mes mokomės pas tokį žmogų. Jo vardas Genadijus Givinas, ir jis nubudęs mokytojas. Žiniose, kurių jis moko, nėra religinio pagrindo. Tai ne psichologija ar ezoterika. Šitos žinios egzistuoja tiek pat, kiek egzistuoja žmonija. Jos perduodamos nuo mokytojo mokytojui, nenutrūkstamai iš kartos į kartą. Gyvo mokytojo buvimas leidžia pritaikyti mokymą prie šiuolaikinių gyvenimo reikalavimų. Nors daug kas iš to, kas duota sename mokyme, teisinga ir šiai dienai.

Žinios – tai kartų patirtis ir praktiniai instrumentai tam, kad atverti sau realų pasaulį, matyti dalykus tokiais, kokie jie yra ir nustoti priklausyti nuo principų, taisyklių ir koncepcijų. Žinios – tai prasiveržimas į tikrą laisvę.

Nubudęs mokytojas. Su meile ir nuoširdžiu atsidavimu dalinasi giliomis žiniomis apie gyvenimą ir nepaprasta patirtimi.


Juoko terapijos ir gilaus atsipalaidavimo „Už tylos ribų“ kurso instruktorė. Pažintinių seminarų, mokymosi užsiėmimų vedėja Minske. Turi organizavimo ir vadybos patirties uždarų kursų Givino Mokykloje.
Marina Chomiakova

„Nematau nieko svarbiau kaip perduoti tas žinias, kurias aš gaunu. Keletą metų atgal tam tikri įvykiai mano gyvenime pastūmėjo mane ieškoti atsakymų į daugelį klausimų, ieškoti savęs, ieškoti laimės savo viduje.

Aš skaičiau daug knygų, bandžiau visokius būdus, kurie buvo duoti tose knygose. Pas mane netgi buvo išdirbta sava, tam tikra sistema, kurią aš taikiau kiekvieną dieną, kad pakeisti save ir savo gyvenimą. Ir kol aš visu tuo užsiiminėjau, gyvenimas ruošė man dovaną. Tiksliau, jis mane ruošė tai dovanai.

Taip! Pažintis su mokytoju, komanda ir žmogaus lavinimo praktika man buvo tikra dovana ir stebuklas. Ir ilgą laiką aš netikėjau, kad tai vyksta su manimi. Tai jau ne karštligiškas ieškojimas, o tiksli gyvenimo suvokimo pakeitimo metodika. Kuo daugiau aš mokiausi, tuo labiau supratau kaip svarbios tos žinios kiekvieno žmogaus gyvenime.

Ir dabar man laibai norisi, kad šita dovana įeitų ir į kitų žmonių gyvenimus - tų, kurie pasiruošę ją priimti!"
Artiom Isaikin

"Nuo pat praktikos pradžios buvo daug atradimų gyvenime ir teigiamų pokyčių, bet kartą aš nepaprastai aiškiai visa savo esybe pajutau, kad pasaulis visai kitoks, nei aš pratęs jį matyti. Rodės, tarsi aš buvau delnais uždengęs akis, o dabar patraukiau rankas ir pamačiau didžiulę erdvę pripildytą gyvenimo ir grožio, kokio aš nemačiau ankščiau.

Aš supratau, kad atgijau pats, tiksliau kažkas viduje, ir būtent dėl to negyvas ir nuobodus pasaulis taip pat pradėjo atgyti. Viskas, kas vyko ankščiau ilgus metus, įgavo užbaigtumą ir prasmę. Aš pradėjau suprasti, dėl ko iš tikrųjų visa tai buvo reikalinga.

Ta prigimtinė išmintis, lenkianti bet kokį žmogiškąjį genialumą, tos gamtos jėgos, snaudžiančios mumyse iki šiol jaudina mano širdį.

Tą dieną aš pajutau didžiulį dėkingumą Gyvenimui, ir manyje pabudo ugnis – troškimas pažinti tą naują, neištirtą gyvenimą – gyvenimą žmogiškosios sielos. Tada aš ir apsisprendžiau padėti žmonėms jų vystymesi, sielos išlaisvinime, ir parodyti galimybę, kaip sąmoningai Gyvenimu mokintis, vis geriau suprantant jo kalbą ir veikiant su juo viena kryptimi."

Kursų „Už tylos ribų“ instruktorius. Užsiima žmogaus lavinimo praktika, vadovaujant nubudusiam mokytojui Genadijui Givinui. Dėsto nuo 2010 metų. Juoko terapijos ir gilios relaksacijos metodo specialistas. Turi didžiulią patirtį vedant seminarus ir Mokyklos kursus įvairiuse Rusijos ir Baltarusijos miestuose. Teikia pagalbą vedant reguliarius klubinius užsiėmimus Mokyklos Minsko filiale. Aktyvus dalyvis nacionalinių ir tarptautinių konferencijų ir forumų.
Apytikslis vienos dienos tvarkaraštis:
7:30 - kėlimasis;
8:00 - 11:30 - grupinis praktinis užsiėmimas (joga ir kvėpavimo pratimai, meditatyvinės praktikos);
12:00 - 12:30 - pusryčiai;
12:40 - 13:30 - audio lekcijų klausymas;
13:30 - 14:00 - individuali praktika ne patalpoje: „žiūrėjimas į dangų"/ meditacija judėjime/ atvira širdis/;
14:30 - 17:30 - dieninis grupinis praktinis užsiėmimas (joga ir kvėpavimo pratimai, meditatyvinės praktikos);
18:00 - 18:30 - vakarienė;
18:30 - 19:00 - audio lekcijų klausymas;
19:30 - 22:15 - vakarinis grupinis praktinis užsiėmimas: satsangas/ joga ir kvėpavimo pratimai/ meditatyvinės praktikos/;
23:00 - miegas

Tvarkaraštyje numatomos intensyvios praktikos dienos, kuriomis palaikomas visiškas tylėjimas, daugiau valandų meditayvinių technikų ir praktinių elementų, nukreiptų į Šio momento jausmo ir sąmoningumo gylio lavinimą . Priklausomai nuo grupės pasiruošimo lygio, galimos valomojo badavimo dienos.
Kai kurių kurso praktinių elementų trumpa apžvalga:
Visos techninės kurso metodikos nukreiptos jutiminiam gyvenimo suvokimo ugdymui, Šio momento jutimi. Jos moko būti gilaus sąmoningumo būsenoje, jausti ir stebėti save kaip dalį dabartinio veiksmo.

*Svarbu! Nereikia pačiam savarankiškai bandyti praktikuoti aukščiau išdėstytas technikas! Įsisavinimas turėtų vykti tik vadovaujant centro instruktoriui!
Gauti maksimalią naudą ir efektą iš kurso retrito, jums padės, retrito metu pilnas panirimas į procesą ir atsitraukimas nuo praeitų praktikų patirties – „nuo nulio"!
Atsiliepimai apie retritą
Žiūrėti rusišką arba anglišką versiją
DĖMESIO!

Norėdami dalyvauti retrite, privalote praeiti mokymą praktinių užsiėmimų forma, todėl registracija į retritą baigiasi gegužės 1 d.

Užpildžius paraišką kelionei, kuratorius informuos jus apie pasirengimą ir pokalbį.

RETRITO KAINA KIEKVIENAM DALYVIUI PASKIRIAMA INDIVIDUALIAI PO PRAVESTO POKALBIO

Po registracijos, dalyvauti retrite, su jumis susisieks kuratorius pirmai pažinčiai. Po to jūsų paprašys užpildyti anketą, pagal kurią turėsite praeiti pokalbį.

Norėdami praeiti pokalbį, turėsite sumokėti privalomą išankstinį mokestį - 300 eurų!


Pradėkite savo gyvenimo pakeitimus šio mygtuko paspaudimu
Siųsti prašymą į retritą
RETRITO TAISYKLĖS:

- Instruktorių visų nurodymų ir rekomendacijų vykdymas;
-Priėmimas ir pasitikėjimas visais įvykiais, kurie vyks su jumis;
- Dienos režimo laikymasis ir visų būtinų praktikų vykdymas!
-Vyrų ir moterų apgyvendinimas atskirai. Ši sąlyga aktuali ir poroms atvykusiems kartu.
-Intymių santykių atsisakymas viso retrito metu.
-Griežtai vegetariškas maitinimasis, atsisakoma alkoholio ir rūkymo;
Rūkaliai, negalintys įveikti savo priklausomybės, į retritą neįleidžiami!

SVARBU! Dėl retrito sąlygų nesilaikymo, nevykdymo instruktoriaus nurodymų, dalyvis gali būti pašalintas nuo tolimesnio apmokymo be materialinių ar kitokių pretenzijų.
Kontaktai:
Rusija
Artiom Isaikin
‎+7 929 647 46 27
grayswander@inbox.ru
skype: artem.isa

Europa, JAV
Nadežda Džaniti
+7 952 112 95 03
n.dzhannitti@gmail.com
skype: giannitti1

Baltarusija
Valentina Pullo
+375 25 759-70-65
info@realization.center
skype: olivkapullo
Lietuva
Junkitės prie mūsų socialiniuose tinkluose