Instruktoriai
Marina Chomiakova
Juoko terapijos ir gilaus atsipalaidavimo „Už tylos ribų" kurso instruktorė. Pažintinių seminarų, mokymosi užsiėmimų vedėja Minske. Retritų rganizatorė ir instrukorė Givino Mokykloje.
„Nematau nieko svarbiau kaip perduoti tas žinias, kurias aš gaunu. Keletą metų atgal tam tikri įvykiai mano gyvenime pastūmėjo mane ieškoti atsakymų į daugelį klausimų, ieškoti savęs, ieškoti laimės savo viduje.

Aš skaičiau daug knygų, bandžiau visokius būdus, kurie buvo duoti tose knygose. Pas mane netgi buvo išdirbta sava, tam tikra sistema, kurią aš taikiau kiekvieną dieną, kad pakeisti save ir savo gyvenimą. Ir kol aš visu tuo užsiiminėjau, gyvenimas ruošė man dovaną. Tiksliau, jis mane ruošė tai dovanai.

Taip! Pažintis su mokytoju, komanda ir žmogaus lavinimo praktika man buvo tikra dovana ir stebuklas. Ir ilgą laiką aš netikėjau, kad tai vyksta su manimi. Tai jau ne karštligiškas ieškojimas, o tiksli gyvenimo suvokimo pakeitimo metodika. Kuo daugiau aš mokiausi, tuo labiau supratau kaip svarbios tos žinios kiekvieno žmogaus gyvenime.

Ir dabar man laibai norisi, kad šita dovana įeitų ir į kitų žmonių gyvenimus - tų, kurie pasiruošę ją priimti!"