Inovatīvs kurss
Inovatīvs kurss

"Aiz klusuma robežas"

Cilvēka iekšējās dabas pamodināšana

Rīga, Latvija
Vai dzīvē ir laime, vai dzīvei ir jēga!?

Lielpilsētā dzīvojoša cilvēka vislielākā problēma ir viņa iekšējais tukšums. Mēģinājumi no tā aizbēgt caur izklaidi, internetu, iepirkšanos, tukšām runām, pat alkohola lietošanu neatceļ tā cēloni un nerisina pašu problēmu.

Piepildīt šo tukšumu, padarīt dzīvi jēgpilnu var tikai dabas spēks!

Kurss iepazīstina ar unikālu praksi, kas palīdz veidot dzīvi mainot sevi.
Kurss "Aiz klusuma robežas"

Kursa nodarbībās dalībnieki apgūst iekšējā klusuma stāvokli, iegūst atpūtu un relaksāciju, daudz dziļāku nekā miega laikā! Tas ļauj nepiespiestā veidā, aktivizēt organisma dabisko spēku. Tieši šis dabas spēks, pamostoties, nosaka un saskaņo visas cilvēka darbības un viņa mijiedarbību ar pasauli!
Kurss paplašinās ierastās pasaules uztveres robežas un dos iespēju iepazīt īsto dzīvi, tuvāk, tai, kāda tā patiesībā ir.

Šī ir unikāla iespēja gūt savu pieredzi, apzināties, izprast dzīves plūsmu Pašreizējā brīdī!

Jums ir svarīga tēma Pamošanās?
Jūs meklējat skolotāju un komandu
Jums nepieciešama dzīves jēga
Jūs vēlaties uzzināt KAS JŪS ESAT
Jums interesē cilvēka attīstības prakse
Jūs vēlaties kvalitatīvi mainīt savu dzīvi
Ko Jūs iegūsiet kursā:
Prāta nomierināšana
Apstādinot nebeidzamo domu plūdumu, nekontrolēto analizēšanu un apkārtējās pasaules vērtēšanu mēs pārstājam pretoties dabas spēkam! Mēs apgūstam atrašanos "Pašreizējā mirklī", kas ved uz Apgaismošanos.

Cita pasaules uztvere
Aiziešana no ierastajiem uzvedības šabloniem, dzīves ritma maiņa un iekšējais darbs ar sevi, ļaus Jūsu uztverei pārliecināties, ka ir iespējams dzīvot citādāk! Jūs paplašināsiet savas uztveres rāmi un robežas, un arvien vairāk iepazīsiet savu dabu un īsto sevi, patieso!
Iekšējā prieka apzināšanās
Būt priecīgam un laimīgam, just mieru un relaksēties organismam ir tikpat dabīgi kā elpot. Meditatīvās tehnikas un apzinātības prakse ļauj atgriezties pie šiem, iespējams, sen aizmirstiem stāvokļiem. Jūs iegūsiet izprati par to kā atklāt dziļumu.
Iekšējās brīvības stāvoklis
Veicot pirmos soļus pretī savai dzīvei, Jūs sajutīsiet - cik gudri un rūpīgi tā Jūs ved pa attīstības ceļu. Virzoties pie Pirmavota, Jūs nenovēršami sajūtat pieaugošu brīvību no ārējiem apstākļiem un beznosacījuma mīlestību!
Ķermeņa un apziņas attīrīšanās
Fiziskie un elpošanas vingrojumi, dziļa atslābināšanās un prāta nomierināšana,veselīgs vegāns uzturs – kompleksi ļauj uz maksimumu iedarbināt ķermeņa un apziņas attīrīšanās procesu. Jūs sajutīsiet dabisku vieglumu, atklāsiet neparastu jūtību uz garšām un smaržām, krāsām un skaņām.
Informācijas detoksikācija
Kursa laikā mēs pilnībā izslēdzam bezmērķīgu sociālo tīklu un interneta izmantošanu, ierobežojam grāmatu lasīšanu, filmu skatīšanos un mobilā telefona izmantošanu! Izslēdzam dažādus izklaidējošus pasākumus. Tas ļauj prātam būt daudz klusākam, bez pastāvīgiem ārējiem kairinātājiem.
Kā Jūs mainīsieties:
  • Iegūsiet dzvēseles mieru un prieku.

  • Iemācīsieties būt laimīgs neatkarīgi no ārējiem apstākļiem.

  • Izjutīsiet dzīves garšu, tās pilnību, jēgu un savu lomu tajā.

  • Uzzināsiet kas ir "Pašeizējais mirklis","Pamošanās" un daudz ko citu.

  • Mainīsies Jūsu izpratne un mijierarbība ar apkārtējo pasauli.

  • Daudzi bloki un aizspiedumi, kas traucē Jums būt dabīgam – pazudīs.

  • Jūs izjutīsiet visa organisma atveseļošanos un atjaunošanos.

  • Atcerēsieties kā uztver dzīvi bērns – tieši un bez aizspriedumiem.

  • Dabiskā veidā notiks prioritāšu pārvērtēšana.

  • Parādīsies harmonija attiecībās.
Nodarbībās apgūst:

– Speciālus fiziskus un elpošanas vingrojumus;

– Dziļas realaksācijas prasmes, ātru un pilnīgu atpūšanos;

– Unikālo smaida un smieklu praksi;

– Kompleksu meditāciju praksi: "Klusums", "Pašreizējais brīdis", "Apzinātība", "Atvēta sirds" un citus;


Kursu vada:
Marina Homjakova

"Es neredzu neko svarīgāku kā saņemto zināšanu nodošanu tālāk. Pirms dažiem gadiem, notikumi manā dzīvē lika man sākt meklēt atbildes uz daudziem jautājumiem, meklēt sevi, atrast laimi sevī.

Es izlasīju daudzas grāmatas, izmēģināju dažādus veidus, kas šajās grāmatās tika doti. Man pat bija pašas izstrādāta īpaša sistēma, ko es izmantoju katru dienu, lai mainītu sevi un savu dzīvi. Un kamēr es ar to visu nodarbojos, dzīve gatavoja man dāvanu. Drīzāk, viņa gatavoja mani šai dāvanai.

Jā! Iepazīšanās ar skolotāju, komandu un cilvēka attīstības praksi, man bija īsta dāvana un brīnums. Uz ilgu laiku, es neticēju, ka tas notiek ar mani.

Tā vairs nav drudžaina meklēšana, bet gan skaidra metode dzīves uztveres maiņai. Jo vairāk es ar to strādāju, jo vairāk es sapratu, cik svarīgas šīs zināšanas ir katra cilvēka dzīvē.

Un tagad man liela vēlēšanās, lai šī dāvana ienāktu to cilvēku dzīvēs, kuri ir gatavi to pieņemt!"


Marina Homjakova
Smieklu terapijas un dziļās relaksācijas kursa "Aiz klusuma robežas" instruktore. Informatīvo semināru, Minskas meistarklašu vadītāja. Pieredzējusi slēgto kursu "Genādija Givina skola" organizētāja un vadītāja.


Andrejs Bašuns
"Genādija Givina skolas" smieklu terapijas un dziļās relaksācijas kursa "Aiz klusuma robežas" instruktors.
Sertificēts jogas instruktors, vebināru sērijas "Dzīves elpa", "Cilvēka harmonija" meistarklašu, semināra "Atmošanās prakse" vadītājs, vada arī regulārās klusuma un apzīnātības jogas nodarbības Rīgā.

Andrejs Bašuns

Vairāk nekā 20 gadus nodarbojas ar cilvēka attīstības praksi, skolotāja Genādija Givina vadībā, apvienojot mācīšanos un mācīšanu starptautiskajā "Genādija Givina skolā", Rīgas filiālē. Regulāri veic informatīvu darbību – lekcijas, publikācijas, kuru mērķis ir starptautiskā līmenī polularizēt garīgā darba nozīmi katra cilvēka dzīvē un sabiedrībā kopumā. Grāmatu - "Saruna ar eņģeli", "Sarunas ar skolotāju" autors.

"Līdz praksei nonācu, kā daudzi citi – tiku "iespiests stūrī", kad bija izsmelti visi pieejamie un zināmie veidi, lai labotu situāciju. Krasi sāku mainīt savu dzīvi un sevi, tikai pēc tam, kad viss manā dzīvē, ieskaitot veselību, ģimeni, darbu, sāka vienkārši grūt. Tad es sapratu - mainīt sevi (ja pietiks laiks), vai vienkārši mirt.

Pēc divu - trīs mēnešu apmācības, ar pārsteigumu atklāju, ka es esmu ne vien dzīvs, bet ievērojami uzlabojis veselības stāvokli! Kādā brīdī, kaut kas manī pārslēdzās, es pārstāju bēgt no ciešanām un problēmām, un daudz interesantu lietu ienāca manā dzīvē. Dzīve ir kļuva jēgpilna un ļoti, ļoti interesanta... tai ir DZIĻUMS!

Manī izveidojās apziņa, ka "ja palīdzējuši man, un tad man ir pienākums nodot šo palīdzību citiem, kam tā nepieciešama." Šī izpratne nāca pilnīgi dabīgi. No tā brīža viss sāka kvalitatīvi mainīties vēl ātrāk ... "

Atsauksmes par kursu
"Genādija Givina skolas" nodarbībās Rīgā es sajutu mērķa plašumu: ne tikai vienkārši uzlabot veselību un nomierināt nervu sistēmu, bet ne vairāk un ne mazāk – sākt spert soli virzienā uz Pamošanos un Apgaismošanos!

Dziļās relaksācijas metode ar smieklu terapijas elementiem un dažiem vingrojumiem, kopā ar pareizu elpošanu un iekšējo stāvokli ļāva man sajust rezultātu – es sajutu komandas darba enerģētiku, savu mērķi šajā posmā, "atvēru sirdi" un apzinājos šīs metodes perspektīvu. Tas aizveda mani pie tā, ka, beidzot kursu, es sajutu nepieciešamību, ne vien, turpināt nodarbības mājās patsāvīgi, bet arī Centrā.


Iesaku visiem meklētājiem sajust šo stāvokli, kas atrodas "aiz klusuma robežas", apmeklējot šo kursu.

Atnāciet, mēģiniet, meklējiet sevi!

Oļegs Kits, 57 gadi
Sporta meistars, Starptautiskās klases meistars šahā. Kipra
Jau pēc trešās nodarbības es sapratu, ka dziļās relaksācijas kurss nav īsti ķermeņa prakse, patiesībā ne pavisam ķermeniska. Tās izmaiņas, kas notika ar manu ķermeni, nav sagaidāmas no ķermeņa prakses.

Vispirms man mainījās emocionālais stāvoklis. Es pārstāju būt par nodzītu zirgu, darbu varēju izdarīt vairāk, bet ar mazāku steigu. Sāku izjust beznosacījuma laimes stāvokli. Sāku runāt mazāk, bet pateikt vairāk. Izgulējos pat tad, ja gulēju maz.

Pēc tam parādījās izmaiņas ķermenī: uzlabojās ādas stāvoklis, pazuda mokošās sāpes kājās, pēdējos mēnešos pastaigas bija apgrūtinošas, jau pēc 15-20 minūšu gājiena meklēju, kur apsēsties, lai atpūstos. Samazinājās sāpes visās pārējās sāpošajās vietās. Es daudz labāk sajutu savu ķermeni un sāpošās vietas tajā. Samazinājās svars un sākās organisma attīrīšanās, uzlabojās oža.

Bet galvenais, kurss sāka mani mācīt ko nozīmē "būt ar atvērtu sirdi", iemācīja piedot un pavisam citādi paskatīties uz mūsu dzīvi, veselību un to kāpēc mēs esam šajā pasaulē.

Iesaku apmeklēt kursu "Aiz klusuma robežas" visiem, kam nav vienaldzīga sava fiziskā un garīgā veselība. Liela pateicība Andrejam Bašunam par pacietību pasniedzot un poularizējot Zināšanas.
Konstantīns Dovlatovs
Garīgo tehniku treneris un koučs. Maskava
Man uzlabojās veselība, īpaši pamanāmi mainījās mana mugurkaula stāvoklis. Īpaši var atzīmēt vielmaiņas procesu izmaiņas, kā rezultātā samazinājās svars.

Es kļuvu dauz mierīgāka, labvēlīgāka, smaidīgāka. Iemācījos ātri un efektīvi atpūsties pēc fiziska un mentāla rakstura slozēm. Mani neizsit no sliedēm stresa situācijas, un pārsteidzošā kārtā arī stresa ir dauz mazāk. Iekšēji kļuvu par laimīgu cilvēku.

Praktiski uzreiz pamanīju darba kolektīvā mikroklimata normalizēšanos un uzlabošanos, kas pozitīvi ietekmēja mūsu kolektīva darbības rādītājus. Sāka pilnībā atklāties iekšējais radošais potenciāls – es atradu profesionālu jautājumu risinājumus daudz apjomīgākus un dziļākus, precīzi nosakot to vai citu problēmu cēloņus.

Mana pieredze, vairākus gadus nodarbojoties ar šo praksi, ļauj man apgalvot, kas šādas nodarbības ir ļoti laba profilakse, lai nostiprinātu un uzturētu formā savu fizisko un mentālo veselību, bez nevēlamiem blakusefektiem, kas īpaši aktuāli ir mūsdienās.

Jeļena Pahomova
Latvijas Universitātes kardioloģijas un reģeneratīvās medicīnas institūta vadošais pētnieks.
Kursa vērtība – 200 euro.
Nosacījumi iekļaušanai kursā un kursa norise:


- Aizpildīta dalībnieka anketa, pamatojoties uz kuru tiek pieņemts lēmums par pielaidi kursam. Divas aktuālas fotogrāfijas (pilnā augumā un līdz viduklim);

- Pirmā iemaksa 50% no kursa cenas;

- Izpildīt visus instruktora norādījumus un rekomendācijas;

- Izpildīt individuālos uzdevumus;

- Vismaz četras dienas pirms kursa un divas nedēļas pēc kursa nelietot alkoholu un pārtraukt smēķēšanu!!!

- Četras dienas pirms kursa un vēl nedēļu pēc kursa ievērot veģetāru dietu (bez gaļas, zivs, olām, piena produktiem, bez kafijas un saldumiem);

- Neēst divas stundas pirms nodarbībām grupā un individuālajiem uzdevumiem;

- Četras dienas pirms kursa un nedēļu pēc kursa atturēties no intīmām attiecībām;

- Asevišķa dzīvošana vīriešiem un sievietēm, šis nosacījums attiecas uz pāriem, kas dzīvo kopā;

- Četras dienas pirms kursa un nedēļu pēc kursa saviesīgu pasākumu apmeklēšanu samazināt līdz nepieciešamajam minimumam. Pēc iespējas mazāk izmantot internetu, mobilo telefonu. Visu veltīt tam, lai kļūtu iekšēji klusāki un nenovērst uzmanību no galvenā!


Līdzi nepieciešams ņemt:

• Piezīmju burtnīca un pildspalva;

• Ērtas apģērbs jogas nodarbībām un istabas čības.


Reģistrāciju pārtrauc 4 dienas pirms kursa!

* Ja nepieciešams, mēs varam palīdzēt ar dzīvesvietu uz kursa laiku. Dzīvošana viesnīcā – 10 euro iennaktī no cilvēka. Stāvā ir kafejnīca un virtuve.
* Pārkāpjot kursa norises noteikumus, nepildot instruktoru norādījumus, dalībnieku izslēdz no tālākās apmācības bez materiālām vai citām pretenzijām.

Par visu, kas kursa laikā notiks ar dalībnieku, atbildīgs ir pats dalībnieks.

Cilvēks uzņemas atbildību par savu lēmumu piedalīties kursā. Ja kurs kaut kādu iemeslu dēļ tiek atcelts vai pārcelts, tad iespējamie materiālie vai citi zaudējumi ir cilvēka atbildība. Šādos gadījumos – tiek atgriezta iemaksātā reģistrācijas nauda.


Vai vēlatiesbūt laimīgs cilvēks?
Ja atbildat ar - JĀ,
tad mēs gaidām Jūs kursā
"Aiz klusuma robežas"!
Reģistrācija un informācija:
Rakstiet mums un mēs atbildēsim un visiem Jūsu jautājumiem.
Latvija
Andrejs Bašuns
(+371) 277 282 76
literator@inbox.lv
Skype: andreymgr
Krievija
Nadežda Džannitti
+7 952 112 95 03 n.dzhannitti@gmail.com
Skype: giannitti1
Baltkrievija
Jekaterina Šipuļina
: +375 33 90-40-120 Nemec1103@mail.ru
Skype: kat.ship

Pievienojies mums sociālajos tīklos!
Reģistrējies kusam "Aiz klusuma robežas"
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs izsūtīsim jums dalībnieka anketu

Pastāstiet par mūsu kursu saviem draugiem!
Made on
Tilda