Uzmanību!
Pirms nosūtīt pieteikumu, iepazīstieties ar tekstu zemāk!

Katrs retrīta dalībnieks var saskarties ar ļoti spēcīgiem attīrīšanās procesiem – kas izpaužas kā emocijas, bailes, kritisks vērtējums, esošo slimību saasinājums u.tml.

Lai to izturētu un neaizmuktu pie pirmajām grūtībām, nepieciešama noteiktas pakāpes sagatavotība (mērķtiecība) un motivācija.

Apmācību process retrīta laikā notiek grupā. Visas grupas rezultāts kopumā, ir atkarīgs no katra dalībnieka ieguldījuma. Atbildība par savu iekšējo motivāciju un kopējo rezultātu jāuzņemas katram dalībniekam.

Šī iemesla dēļ retrītā nav ļauts piedalīties ziņkārīgajiem, slinkajiem un tiem, kas vēlas atpūsties un iegūt kaut ko sev uz grupas darba rēķina.


Pirms retrīta ir īpašs sagatavošanās periods (mājas darbi, pārrunas, dažādi kuratora uzdevumi, maksas noteikšana u.c.) viss vērsts uz to, lai katrs dalībnieks izstrādātu sevī nopietnu attieksmi pret šo apmācību.

Mēs pilnībā izslēdzam interneta un sociālo tīklu lietošanu, ierobežojam grāmatu lasīšanu un mobilā telefona izmantošanu visu retrīta laiku! Šis "upuris" nepieciešams, lai ātrāk sasniegtu principiāli atšķirīgu saskarsmes pieredzi ar apkārtējo pasauli. Bez ārējiem kairinātājiem, šī ir iespēja prātam pieklust.

Ja jūs saprotat to un esat iekšēji gatavi retrītam, variet aizpildīt pieteikuma formu.

Veiksmi!

Nospiežot reģistrācijas pogu, jūs automātiski piekrītat mūsu Konfidencialitātes politikai
Made on
Tilda