Alija Hisamova
Es atnācu uz kursu, jo jau sen interesējos par tēmu Apgaismība. Sociālajos tikos (vk) pamanīju ziņu no dalībniekiem, kas ir Pamodušies. Man palika interesanti. Kursa laikā sajutu vienotību ar dabu, bija arī vienotības mirklis ar visu dabas telpu. Es uzzināju vairāk par Pamošanos, Apgaismību. Šiem stāvokļiem ir iedziļināšanās dziļums, kuros nav gala un malas. Parādījās vairāk spēka, prieka, apzinātības. Pamanu, kad prāts sāk novērst uzmanību.

Pats interesantākais – visa kursa laikā es nevienu reizi neuzvilku brilles. Ieraudzīju vairāk krāsu, pasaule kļuva piesātinātāka. Ļoti iepatikās Klusums. Ikdienas steigā mēs aizmirstam par šo stāvokli. Bet tagad tu iepazīsties ar to, un iepazīsti to jauna. Sāc kust tajā. Es sapratu, ka Pašeizējā mirklī dzīve ir skaista. Esmu izlasījusi daudz literatūras. Bet šis konkrētais kurss palīdz jebkuram pāriet no teorijas praksē. Šī prakse palīdz uzlabot fiziskās un psihiskās veselības rādītājus. Tu iepazīsti pats sevi. Un sākas ceļš Mājās.

Brīnišķīgā instruktoru komanda saudzīgi un pacietīgi ved katru. Kursā mēs ieguvām vienu ģimeni, kas kopā iet uz savu mērķi. Mēs kļuvām viens vesels. Ar prieku turpināšu attīstīties Apgaismībā un ar prieku par to stāstīšu citiem. Es visiem iesaku iepazīties, pat tiem, kas maz kam tic. Jūsu dzīve nāks jums pretī, atvērs apskāvienu un sāksies Dzīve bez Piespiešanas.


Ar cieņu, Hasimova Alija/Alīna
23.08.17.
Made on
Tilda