Kursas – retritas
„Judėjimas link nušvitimo"
Baltarusija 2018

Visos sąlygos tam, kad pajusti Gyvenimą!
Artimiausios datos:

Vasario 9 d – vasario 16 d
Sugrįžti kitu žmogumi
Mes kviečiame jus į jaudinančią kelionę iki pačios jūsų gyvenimo esmės.
Į nuotykį, kuris išplės įprastas gyvenimo suvokimo ribas ir suteiks jums galimybę pajusti tikrą gyvenimą tokį, koks jis yra iš tiesų.

Baltarusija. Minskas.

Baltarusijos gamta - pasakiška, stebuklinga tarsi pripildyta tyla ir ramybe.

Leisimės į šio momento gilumą vaizdingoje vietoje prie Minsko, toli nuo didelio miesto šurmulio ir skubos.


Retritas reiškia „atsitraukimas", „atsiskyrimas nuo visuomenės". Jis vyksta saikingai maitinantis ir visiškai be jokio ryšio su visuomene (televizija, telefonai, knygos, internetas yra nenaudojami).

Šiuolaikiniame pasaulyje retritai tai galimybė atsitraukti nuo miesto šurmulio ir priartėti prie savo tikrosios prigimties, pačiam gauti kokybiškai kitokio gyvenimo suvokimo patirtį. Tai išeitis iš įprasto gyvenimo rėmų, visiškas „dekoracijų" pakeitimas ir galimybė pažinti save iš naujo, laisvą nuo praeities koncepcijų ir įsitikinimų.

Kursas – retritas „Judėjimas link nušvitimo" – tai unikali galimybė išgyventi gilaus sąmoningumo ir gyvenimo tėkmės pojūtį Šiame momente patirtį! Jūs išvykstate 5 – ioms dienoms iš pažįstamos aplinkos, atsitraukiate nuo kasdienio gyvenimo ritmo, įprastų reikalų ir rutinos. Jūs tiesiog paneriate į kitą lygmenį ir atliekate vidinį darbą tam, kad įleisti į savo gyvenimą pakitimus, kurių jūs taip ilgai laukėte.

Retritas – tai jūsų kelias į save!

Retritas jums reikalingas, jei:
 • Jums svarbi Nušvitimo ir Pabudimo tema, bet jūs nežinote, kaip įgyvendinti šitą tikslą
 • Jūs dar neradote mokytojo ir komandos
 • Jums reikalinga jūsų gyvenimo prasmė
 • Jums norisi sužinoti, KAS JŪS
 • Jums įdomi žmogaus vystymosi praktika
Ką jūs įgysite šiame kurse – retrite:
Naują gyvenimo suvokimą
Kuo tylesnis mūsų vidinis dialogas, tuo labiau mes girdime savo tikrąją prigimtį!
Sustabdant nenutrūkstamą minčių srautą, jo nesibaigiančią aplinkinio pasaulio analizę ir vertinimą, mes nustojame priešintis gamtos jėgoms!
Mes įsisaviname buvimą „Šiame momente", kuris veda į Nušvitimą.
Prisilietimas prie savo tikrojo Aš
Išėjimas iš įprastų elgesio šablonų, gyvenimo ritmo pakeitimas ir vidinis darbas su savimi, leidžia Jūsų sąmonei įsitikinti tuo, kad galima gyventi kitaip!
Jūs plečiate savo suvokimo rėmus ir vis labiau atpažįstate savo prigimtį ir tikrąjį save!
Vidinio džiaugsmo suvokimas
Būti džiaugsmingu ir laimingu, jausti ramybės ir atsipalaidavimo būseną, organizmui yra taip pat natūralu kaip ir kvėpuoti.
Meditacinių technikų ir sąmoningumo praktika, padeda sugrįžti prie šitų, tikriausiai senai pamirštų būsenų. Jūs gausite supratimą to, kaip atskleisti jų gylį.
Vidinės laisvės būsena
Net žengiant pačius pirmuosius žingsnius pasitinkant gyvenimą, Jūs pradedate jausti, kaip išmintingai ir rūpestingai jis veda Jus vystymosi keliu.

Einant link jos šaltinio, Jūs neišvengiamai patiriate augančios laisvės būseną nuo išorinių aplinkybių ir absoliučią meilę!
Kūno ir sąmonės išsivalymas
Faziniai ir kvėpavimo pratimai, gilus atsipalaidavimas ir proto nuraminimas, grynas miško oras ir sveikas vegetariškas maitinimasis kompleksiškai leidžia maksimaliai paleisti kūno ir sąmonės valymo procesus. Jūs pradėsite jausti natūralų lengvumą, atsiskleis nepaprastas jautrumas skoniams ir kvapams, garso ir spalvos suvokimui.
Informacinė detoksikacija
Mes visiškai pašaliname galimybę naudotis internetu ir socialiniais tinklais, ribojame knygų skaitymą ir naudojimąsi mobiliaisiais telefonais viso retrito eigoje! Ši „auka" būtina norint greičiau gauti iš esmės kitokią sąveikos su aplinka patirtį. Tai galimybė protui nurimti be nuolatinių išorinių dirgiklių.
Kaip Jūs pasikeisite po retrito:

 • Atgausite dvasinę ramybę ir vidinį džiaugsmą.
 • Išmoksite būti laimingi nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių.
 • Pajausite gyvenimo skonį, jo pilnatvę, prasmę ir savo rolę jame.
 • Sužinosite kas tai yra „Šis momentas" ir „Pabudimas", ir dar daugiau.
 • Pasikeis Jūsų supratimas ir sąveika su aplinkiniu pasauliu.
„Susiję efektai":

 • Išeis daugelis blokų ir užgniaužimų, kurie maišo jums gyvenime būti natūraliu.
 • Jūs pajusite gilų viso organizmo atsigavimą ir atjaunėjimą.
 • Prisiminsite, koks yra vaikiškas natūralus gyvenimo suvokimas.
 • Natūraliu būdu įvyks prioritetų pervertinimas.
 • Santykiuose atsiras harmonija.
Retritą veda:
Genadijus Givinas

Visuomenėje visada buvo žmonės, kurie gyveno ne taip kaip visi. Įprastos gyvenimiškos problemos ir sunkumai jų tarsi netrikdydavo. Jų požiūris į gyvenimą būdavo lengvas ir natūralus. Tarsi jie žinojo tai, kas buvo nepasiekiama kitiems. Kokie tai įsakai ir taisyklės, kurios leidžia jiems pragyventi ryškų ir nepaprastą gyvenimą.

Mes mokomės pas tokį žmogų. Jo vardas Genadijus Givinas, ir jis nubudęs mokytojas. Žiniose, kurių jis moko, nėra religinio pagrindo. Tai ne psichologija ar ezoterika. Šitos žinios egzistuoja tiek pat, kiek egzistuoja žmonija. Jos perduodamos nuo mokytojo mokytojui, nenutrūkstamai iš kartos į kartą. Gyvo mokytojo buvimas leidžia pritaikyti mokymą prie šiuolaikinių gyvenimo reikalavimų. Nors daug kas iš to, kas duota sename mokyme, teisinga ir šiai dienai.

Žinios – tai kartų patirtis ir praktiniai instrumentai tam, kad atverti sau realų pasaulį, matyti dalykus tokiais, kokie jie yra ir nustoti priklausyti nuo principų, taisyklių ir koncepcijų. Žinios – tai prasiveržimas į tikrą laisvę.

Nubudęs mokytojas. Su meile ir nuoširdžiu atsidavimu dalinasi nepaprasta patirtimi ir giliomis žiniomis apie gyvenimą.

Juoko terapijos ir gilaus atsipalaidavimo „Už tylos ribų" kurso instruktorius. Pažintinių seminarų, mokymosi užsiėmimų vedėja Minske. Turi organizavimo ir vadybos patirties uždarų kursų centre „Žmogaus kelias".
Marina Chomiakova

„Nematau nieko svarbiau kaip perduoti tas žinias, kurias aš gaunu. Keletą metų atgal tam tikri įvykiai mano gyvenime pastūmėjo mane ieškoti atsakymų į daugelį klausimų, ieškoti savęs, ieškoti laimės savo viduje.

Aš skaičiau daug knygų, bandžiau visokius būdus, kurie buvo duoti tose knygose. Pas mane netgi buvo išdirbta sava, tam tikra sistema, kurią aš taikiau kiekvieną dieną, kad pakeisti save ir savo gyvenimą. Ir kol aš visu tuo užsiiminėjau, gyvenimas ruošė man dovaną. Tiksliau, jis mane ruošė tai dovanai.

Taip! Pažintis su mokytoju, komanda ir žmogaus lavinimo praktika man buvo tikra dovana ir stebuklas. Ir ilgą laiką aš netikėjau, kad tai vyksta su manimi. Tai jau ne karštligiškas ieškojimas, o tiksli gyvenimo suvokimo pakeitimo metodika. Kuo daugiau aš mokiausi, tuo labiau supratau kaip svarbios tos žinios kiekvieno žmogaus gyvenime.

Ir dabar man laibai norisi, kad šita dovana įeitų ir į kitų žmonių gyvenimus - tų, kurie pasiruošę ją priimti!"
Andrėjus Bašun

Vadovaujant mokytojui Genadijui Givinui Rygos filiale tarptautinio centro „Žmogaus kelias", daugiau nei 20 metų mokindamasis ir mokindamas kitus, užsiima žmogaus ugdymo praktika. Užsiima reguliaria informacine, paskaitine ir publicistine veikla nukreipta tarptautiniu lygiu populiarinti dvasinio darbo svarbą kiekvieno žmogaus ir visuomenės gyvenime. Knygų autorius – „Pokalbis su angelu", „Pokalbiai su mokytoju".

„Aš atėjau į praktiką kaip ir daugelis, išbandęs visus prieinamus ir žinomus būdus kaip pakeisti situaciją– buvau „prispaustas į kampą". Radikaliai pradėjau keisti savo gyvenimą ir save tik po to, kai viskas mano gyvenime, įskaitant sveikatą, šeimą, darbą, pradėjo tiesiog griūti. Tada aš supratau - arba aš pakeisiu save (suspėsiu pakeisti), arba tiesiog numirsiu.

Po dviejų – trijų mėnesių užsiėmimų su nuostaba pastebėjau, kad ne tik nemirsiu, bet tapau ženkliai sveikesnis! Ir kažkuriuo momentu, manyje kažkas persijungė, aš pradėjau stengtis ne bėgti nuo kančių ir problemų, tačiau bėgti, bet jau link laimės ir daug labiau įdomesnių, man atsiskleidžiančių, dalykų. Gyvenimas tapo prasmingu ir labai įdomiu... jame yra GYLIS!

Mano viduje subrendo supratimas, kad „jei man kartą padėjo, reiškia ir aš privalau perduoti šitą pagalbą kitiems, kuriems jos reikia". Šitas supratimas buvo visiškai natūralus. Nuo šio momento viskas kokybiškai pradėjo keistis dar greičiau...".

Centre „Žmogaus kelias“ juoko terapijos ir gilaus atsipalaidavimo „Už tylos ribų“ kurso instruktorius . Sertifikuotas jogos instruktorius, vebinarų serijos „Gyvenimo įkvėpimas“, mokymosi užsiėmimų „Žmogaus harmonija”, seminarų Rusijoje „Nubudimo praktika”, ir taip pat reguliarių tylos ir sąmoningumo Jogos užsiėmimų Rygoje vedėjas.
Apytikslis vienos dienos tvarkaraštis:
7:30 - kėlimasis;
8:00 - 11:30 - grupinis praktinis užsiėmimas (joga ir kvėpavimo pratimai, meditatyvinės praktikos);
12:00 - 12:30 - pusryčiai;
12:40 - 13:30 - audio lekcijų klausymas;
13:30 - 14:00 - individuali praktika ne patalpoje: „žiūrėjimas į dangų"/ meditacija judėjime/ atvira širdis/;
14:30 - 17:30 - dieninis grupinis praktinis užsiėmimas (joga ir kvėpavimo pratimai, meditatyvinės praktikos);
18:00 - 18:30 - vakarienė;
18:30 - 19:00 - audio lekcijų klausymas;
19:30 - 22:15 - vakarinis grupinis praktinis užsiėmimas: satsangas/ joga ir kvėpavimo pratimai/ meditatyvinės praktikos/;
23:00 - miegas

Tvarkaraštyje numatomos intensyvios praktikos dienos, kuriomis palaikomas visiškas tylėjimas, daugiau valandų meditayvinių technikų ir praktinių elementų, nukreiptų į Šio momento jausmo ir sąmoningumo gylio lavinimą . Priklausomai nuo grupės pasiruošimo lygio, galimos valomojo badavimo dienos.
Kai kurių kurso praktinių elementų trumpa apžvalga:
Visos techninės kurso metodikos nukreiptos jutiminiam gyvenimo suvokimo ugdymui, Šio momento jutimi. Jos moko būti gilaus sąmoningumo būsenoje, jausti ir stebėti save kaip dalį dabartinio veiksmo.

*Svarbu! Nereikia pačiam savarankiškai bandyti praktikuoti aukščiau išdėstytas technikas! Įsisavinimas turėtų vykti tik vadovaujant centro instruktoriui!
Gauti maksimalią naudą ir efektą iš kurso retrito, jums padės, retrito metu pilnas panirimas į procesą ir atsitraukimas nuo praeitų praktikų patirties – „nuo nulio"!
Atsiliepimai apie retritą
Žiūrėti rusišką arba anglišką versiją
Priėmimo ir dalyvavimo sąlygos:

- Instruktorių visų nurodymų ir rekomendacijų vykdymas;
-Priėmimas ir pasitikėjimas visais įvykiais, kurie vyks su jumis;
-Griežtai vegetariškas maitinimasis, atsisakoma alkoholio ir rūkymo;
-Dienos režimo laikymasis ir visų būtinų praktikų vykdymas!
-Vyrų ir moterų apgyvendinimas atskirai. Ši sąlyga aktuali ir poroms atvykusiems kartu.
-Intymių santykių atsisakymas viso retrito metu.

Po dalyvio registracijos į kursą-retritą, reikia užpildyti dalyvio anketą (išsiunčiama po registracijos), kurios pagrindu ir sekančio pokalbio, priimamas sprendimas dėl leidimo dalyvauti retrite. Po to sumokamas 200 € dydžio avansas.

Tam, kad dalyvauti retrite, būtina sudalyvauti dvejuose "Tylos praktikos" užsiėmimuose. Tokie užsiėmimai vyksta Rygoje, Maskvoje, Kaliningrade ir Minske. Visą informaciją pasitikslinkite pas kuratorių telefonais žemiau.

Registracija baigiama 7 dienos prieš retritą!

Svarbu! Dėl retrito sąlygų nesilaikymo, nevykdymo instruktoriaus nurodymų, dalyvis gali būti pašalintas nuo tolimesnio apmokymo be materialinių ar kitokių pretenzijų.Kaina ir gyvenimo sąlygos:

Retrito kaina pirmiems 40 sumokėjusiems dalyviams - 400 €.
Visiems kitiems - 500 €.

Į kainą įeina:

Apgyvendinimas

Maitinimas

Mokomoji retrito dalis

Praktika
Į kainą neįeina:

Bilietas iki Rygos

Autobusas

Vizų išlaidos

Ekskursijos draudimas
Ką turėti su savimi:

-MP3 grotuvą audio lekcijų klausymui;

-Šiltą aprangą pasivaikščiojimams lauke;

-Neperšlampamą avalynę;

-Žibintuvėlį;

-Laikrodį;

-Lietsargį arba lietpaltį;

-Sąsiuvinį ir rašiklį;

-Patogią aprangą jogos užsiėmimams.
Registracija ir informacija:
Latvija
Andrėjus Bašun
(+371) 277 282 76
literator@inbox.lv
skype: andreymgr

Europa, JAV
Nadežda Džaniti
+7 952 112 95 03
n.dzhannitti@gmail.com
skype: giannitti1

Baltarusija
Marina Chomiakova
+375 33 90-40-120
marylife2012@gmail.com
skype: marylife2012

Lietuva
Pradėkite savo gyvenimo pakeitimus šio mygtuko paspaudimu
Siųsti prašymą į retritą
Junkitės prie mūsų socialiniuose tinkluose
Made on
Tilda